O firmie

Rozpoczęcie działalności Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Inter-Vax Wacław Górny sp. j. w zasadzie nie różniło się od innych w tamtym okresie, kiedy to nasz kraj był na starcie transformacji gospodarczej. Właściciel zaczął swoją przygodę w branży rolniczej od sprzedaży części do ciągników i maszyn rolniczych w małym sklepiku a właściwie garażu zaadoptowanym do takich celów. Powstanie tego przedsięwzięcia datuje się od 13 września 1990 r. przy ul. Podmurnej w Żninie.

Jesienią 1993 r. sklep został przeniesiony na ul. Dworcową, gdzie jest stale rozbudowywany i modernizowany. Znakomite wyczucie rynku, zaangażowanie Wacława Górnego i jego załogi w działalność pozwoliło na stopniowe zwiększenie sprzedaży i poszerzenie asortymentu o oleje, akumulatory, opony, urządzenia ogrodnicze i leśne (STIHL), narzędzia, elektronarzędzia, pasze i koncentraty (Sano, Schaumann i Provimi).

Dzięki konsekwentnym działaniom obecnie Inter-Vax jest autoryzowanym dealerem ciągników Zetor i partnerem Unii Group. Firma prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ciągników, maszyn rolniczych oraz urządzeń ogrodniczych i leśnych. Jest uznanym partnerem wśród rolników i dostawców. Marka Inter-Vax stanowi o jakości nie tylko w swojej branży.

W 2015 r. na podstawie audytów przeprowadzonych przez Zetor Brno serwis uzyskał tytuł  najlepszego serwisu w Polsce.

Firma ekspansywnie rozszerza także zasięg terytorialny swej działalności otwierając punkty sprzedaży w ościennych gminach takich jak: Gąsawa, Rogowo, Barcin, Janowiec Wlkp. Ma także swoje oddziały w innych województwach: Wielkopolskim – Huta koło Czarnkowa i Zachodniopomorskim – Wałcz.

Od 20 lat przedsiębiorstwo Inter-Vax jest współorganizatorem Pałuckich Targów Rolnych w Żninie. Prowadzi także szeroka pojętą działalność społeczna i charytatywną. Firma aktywnie współpracuje ze szkołami rolniczymi w Gąsawie, Gołańczy i Bielicach. Prowadzi także praktyki i szkolenia dla uczniów i rolników.

W tegorocznej edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów PW Inter-Vax Wacław Górny otrzymało tytuł Rubinowy HIT 2016 z dwiema gwiazdami za modelowe zarządzanie przedsiębiorstwem oraz konsekwentne budowanie wizjeru ku firmy na przestrzeni 26 lat.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inter-Vax Wacław Górny Spółka jawna ze Żnina zajęła pierwsze miejsce w Polsce w 2016 roku w rankingu organizowanym przez firmę ZETOR  w kategorii:

     - najlepsza sprzedaż ciągników "Zetor"

     - najlepsza sprzedaż oryginalnych części zamiennych

     - najlepszy dealer finansowania ZETOR

     - najlepszy serwis

Firma Inter-Vax, wygrała więc ranking we wszystkich kategoriach z pośród 21 dealerów biorących udział w tym konkursie.
Sprzedaż ciągników Zetor i części zamiennych oraz serwis obsługiwany jest przez wykwalifikowanych pracowników, którzy na bieżąco przechodzą szkolenia podwyższając swoje kwalifikacje.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie zapewniając profesjonalizm i pełną satysfakcję z wykonanych usług. Wszystkie naprawy serwisowe wykonywane są solidnie i terminowo, tym samym gwarantując ekonomikę pracy klienta.

Celem rankingu jest nieustanne poprawianie jakości obsługi klientów. Co za tym idzie większa sprzedaż, lepszy serwis - więcej zadowolonych klientów.

 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
facebook_page_plugin